Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Školní družina

Obvyklý program ŠD ve fotografii

Mgr. Marie Nulíčková

Vloženo: 7. listopad v 0:00

MLK - soutěž o "NEJ" čtenáře - čtvrtek 21.6.2018

MLK - soutěž o "NEJ" čtenáře - čtvrtek 21.6.2018

Vloženo: 26. červen

Hned po vyhodnocení Vv soutěže dostali ocenění i nejlepší čtenáři, podle toho kolik za celý rok přečetli knih. Úplně nejlepší výsledek a nejvíce knih tedy přečetla Karolínka z 1. ročníku, a to celkem 15. Samozřejmě s pomocí rodičů, což se v první třídě toleruje, protože se teprve učí poznávat písmenka, ale vyprávět obsah přečtené knihy paní knihovnici už musela sama, stejně tak, jako ostatní soutěžící.
Vyhodnocení Vv soutěže v MLK

Vyhodnocení Vv soutěže v MLK

Vloženo: 26. červen

Ve čtvrtek 21.6. jsme v místní knihovně ukončili výtvarnou soutěž na téma "Jaro a zvířátka", proběhlo vyhodnocení. Na 1. místě se umístila Šárka se svým obrázkem ježka, 2. místo získala Karolínka z 1. ročníku a na 3. místě se umístila Eliška z 2. ročníku, stejně jako Šárka, všichni tři dostávali diplomy a dárečky od paní knihovnice. Ostatní soutěžící si odnesli poděkování, sladkosti a drobné ceny
Rej čarodějnic

Rej čarodějnic

Vloženo: 15. květen

Platnost do: 31. prosinec 2019

Dne 30. dubna jsme si jako každý rok v tuto dobu zahráli na malé čarodějnice, oblékli jsme co nejvíce roztrhané a nejodpudivější oblečení a učili se na hřišti létat s koštětem i když zatím jen tak cvičně. Vymysleli jsme i několik zaklínadel a kouzelných lektvarů. Z většiny se staly čarodějnice - "mírně pokročilé"!!!
Karneval 2018

Karneval 2018

Vloženo: 14. březen

Obrazem tradiční Karneval ŠD
Některé naše výrobky obrazem

Některé naše výrobky obrazem

Vloženo: 18. prosinec 2016